SİYASET
Giriş Tarihi : 17-02-2024 21:11   Güncelleme : 17-02-2024 21:16

Uşak'ın Başarılı İş İnsanı Ekrem Ceylan, Pazar Esnafını Ziyaret Ederek Projelerini Anlattı

Uşak'ın Başarılı İş İnsanı Ekrem Ceylan, Pazar Esnafını Ziyaret Ederek Projelerini Anlattı

Uşak'ın sevilen iş insanı ve Demokrat Partisi Uşak Belediye Başkan adayı Ekrem Ceylan, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ceylan, bu kez seçmenlerle buluşmak ve projelerini paylaşmak amacıyla Uşak Şeker evleri pazaryerini  ziyaret etti.

Pazar yerinde bulunan esnafla bir araya gelen Ekrem Ceylan, hayırlı işler dileklerini ileterek, esnafın sorunlarını dinledi. Ceylan, seçildiği takdirde belediye başkanı olarak göreve gelmesi halinde esnafların yaşadığı sıkıntıları çözme sözü verdi. Esnaflarla samimi bir şekilde sohbet eden Ceylan, onların görüş ve önerilerini dinleyerek, belediye yönetiminde iş birliği ve dayanışma vurgusu yaptı.

Ayrıca, Pazar yerinde alışveriş yapan vatandaşlarla da bir araya gelen Ekrem Ceylan, projelerini detaylı bir şekilde aktardı. Şeffaf bir yönetim anlayışı, katılımcı belediyecilik ve kalkınma odaklı projelerle ilgili vaatlerini dile getiren Ceylan, vatandaşların sorularını da yanıtladı.

Ceylan'ın bu etkin ziyareti, vatandaşlar arasında olumlu bir yankı uyandırarak seçim sürecinde destek bulmasına katkı sağladı. Uşaklıların beklentilerini dikkate alarak çıkardığı projelerle öne çıkan Ekrem Ceylan, seçim gününe kadar şehir sakinlerine kendisini tanıtmaya ve projelerini anlatmaya devam edecek.

AdminAdmin