SİYASET
Giriş Tarihi : 15-08-2023 16:02

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇİĞDEM KARAASLAN UŞAK TA

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇİĞDEM KARAASLAN UŞAK TA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem KARAASLAN, Uşak Şehir Buluşması Etkinliğinde Halkla Bir Araya Geliyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem KARAASLAN, 15-16 Ağustos 2023 tarihleri arasında Uşak'ta önemli bir etkinlik gerçekleştirecek.

Program akışına göre, KARAASLAN'ın Uşak Şehir Buluşması etkinliği 15 Ağustos'ta başlayacak. İlk günün akşamında Ramada Otel'de konaklama yapılacak. 16 Ağustos'un ilk etkinliği Atapark / Çayzade'de düzenlenecek. Sabah saat 10:00'da gerçekleşecek olan kahvaltı etkinliğinde, şehrin siyasal projeksiyonu sunulacak. Saat 11:00'de aynı yerde bir basın açıklaması yapılacak.

Öğle saatlerinde Parti İl Binası'nda gerçekleşecek olan toplantıda, önceki dönem il başkanları, milletvekilleri ve merkez ilçe başkanları bir araya gelecek. Saat 13:30'da aynı yerde üç kademe il başkanları, ilçe başkanları ve il yönetimi bir araya gelecek.

Günün devamında, saat 15:00 - 16:00 arasında Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Geri Dönüşüm Tesisi'nde kadın çalışanları ziyaret edecek olan KARAASLAN, ardından Atapark / Çayzade'de sivil toplum kuruluşlarıyla buluşacak.

Akşam saatlerinde ise Uşak Belediye Başkanlığı ziyareti gerçekleştirilecek. Ardından saat 18:30'da Atapark / Kule Altı'nda gençlik buluşması düzenlenecek.

AK Parti Uşak İl Başkanlığı'nın iletişim bilgileri:

Adres: Köme Mah. 1. Çavdar Sok. No:5 64200 Merkez/UŞAK

Telefon: 0276 223 86 00

Faks: 0276 227 0282

 

Bu etkinlik, KARAASLAN'ın Uşak'da halkla daha yakın bir temas kurma ve partisinin yerel düzeydeki çalışmalarını değerlendirme fırsatı olarak değerlendiriliyor. Etkinlik boyunca şehrin farklı kesimleriyle bir araya gelecek olan KARAASLAN, çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunacak ve AK Parti'nin yereldeki vizyonunu paylaşacak.

 

 

 

 

 

AdminAdmin