GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-08-2023 14:41   Güncelleme : 16-08-2023 15:44

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇİĞDEM KARAASLAN UŞAK'TA

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇİĞDEM KARAASLAN UŞAK'TA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Uşak'ta düzenlenen Şehir Buluşması programında yaptığı açıklamalarda, yaşanan ekonomik sorunların yerel seçimlerde sandığa etki edip etmeyeceği konusuna değindi. Parti içi kavgalar olmadığını vurgulayan Karaaslan, ekonomik sorunların yerel seçim bazında değerlendirilmediğini belirtti. Ayrıca, seçimin önemine vurgu yaparak, vatandaşların ekonomik sıkıntılarına çözüm sunmak için büyük hassasiyetle çalışacaklarını ifade etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Uşak'ta düzenlenen Şehir Buluşması programı kapsamında bir basın açıklaması yaptı. Karaaslan, AK Parti'nin parti içi çekişmelere kulak asmaksızın, istikrarı sürdürdüğünü ve parti içinde kavgaların olmadığını belirtti. Aynı zamanda yaşanan ekonomik sorunların yerel seçimlere etkisi hakkında da konuşan Karaaslan, şunları dile getirdi:

"İçinden geçtiğimiz zorlu süreçler sadece partimizi etkiler diye düşünmüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız da geçtiğimiz günlerde olduğumuzu ifade etti. Son yıllarda ülkemizde ve dünya genelinde bazı sorunlar yaşandı. Pandeminin ardından deprem meydana geldi ve bizler her zaman Cumhurbaşkanımızın ulusa sesleniş programlarını takip ediyoruz. Toplumun her kesiminin kendi talebinin cevap bulması noktasında önemli. Biz seçimi çok önemsiyoruz, fakat milletimizden güven alacağımız bir dönem olarak görüyoruz." Karaaslan, ekonomik sıkıntıların farkında olduklarını ve vatandaşların yaşadığı sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Yerel seçim çalışmalarının vatandaşların alım gücü ve refah düzeyi açısından önem taşıdığını ifade eden Karaaslan, eser ve hizmet odaklı siyasetin öne çıkacağını vurguladı. Karaaslan, "Sadece seçime endeksli çalışan bir parti değiliz ve bu çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi. Toplantıya Uşak Milletvekilleri İsmail Güneş ve Fahrettin Tuğrul, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, İl Başkanı Himmet Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar ve teşkilat üyeleri de katıldı.

AdminAdmin