GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-07-2023 09:32

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş'ı Ziyaret Etti

  Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş'ı Ziyaret Etti

Uşak'ta önemli bir buluşma gerçekleşti. Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Ziyarete Ak Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, İl Başkan Yardımcısı Dilek Akbiyikoğlu ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Sezayi Yüce de katıldı.

Görüşme boyunca, esnaf ve sanatkarların sorunları ve ihtiyaçları üzerine samimi bir hasbihal gerçekleştirildi. Başkan Atalay Savaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirperverliğiyle tüm heyete hoş bir ortam sağladı. Milletvekili İsmail Güneş, esnaf ve sanatkarların önemine vurgu yaparak, onların ekonomik ve sosyal hayatta daha güçlü olmaları için gereken çalışmaları yapacaklarına söz verdi. Ayrıca, esnaf ve sanatkarları desteklemek için yürütülen projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Ziyaret sonunda Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş ve beraberindeki heyet, Başkan Atalay Savaş'a nazik misafirperverliği ve samimi sohbeti için teşekkür etti. Görüşmenin, Uşak esnaf ve sanatkarları için daha olumlu gelişmelere vesile olması temenni edildi. Bu buluşma, Uşak'taki esnaf ve sanatkarlar için umut verici bir adım olarak değerlendirilirken, taraflar arasındaki işbirliğinin güçlenmesi bekleniyor. Özellikle Ak Parti'nin bu sektöre yönelik politikalarının nasıl şekilleneceği ve esnaf ve sanatkarlara yönelik yapılacak çalışmalar merakla bekleniyor.

AdminAdmin