SİYASET
Giriş Tarihi : 06-03-2024 11:10

"BANAZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ETEM ERDEM VE PARTİ HEYETİ, HALK EĞİTİM MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

 

Belediye Başkan Adayı Etem Erdem, İlçe Başkanı Erdoğan Atasoy ve Parti Mensupları Halk Eğitim Merkezi'nde

 

Banaz Belediye Başkan adayı Etem Erdem, beraberinde İlçe Başkanı Erdoğan Atasoy ve partisinin değerli mensuplarıyla birlikte Banaz Halk Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Halk Eğitim Merkezi Müdürü Emine Banaz tarafından karşılanan heyet, merkezin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Banaz Belediye Başkan adayı Etem Erdem, "Halk Eğitim Merkezi, ilçemizin kültürel ve eğitim alanındaki ihtiyaçlarına önemli katkılarda bulunan bir kurum. Merkezimizin çalışmalarını yerinde görmek ve personeli ile bir araya gelmek, bizim için önemli bir fırsat oldu. Bu ziyaret, ilçemizdeki eğitim ve kültür projelerimizi daha da güçlendirmek adına atılmış önemli bir adımdır." dedi.

İlçe Başkanı Erdoğan Atasoy ise, "Parti olarak, ilçemizdeki tüm kurumları ve vatandaşlarımızı yakından tanıma ve ihtiyaçlarını anlama gayretindeyiz. Halk Eğitim Merkezi'nin çalışmalarını takdirle karşılıyor ve destekliyoruz. Sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde, ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." şeklinde konuştu.

Müdür Emine Banaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Halk Eğitim Merkezi olarak, ilçemizdeki herkesin eğitim ve kültür ihtiyaçlarına hizmet etmeye devam ediyoruz. Adaylarımızın ve partimizin bu ziyareti, bize olan desteklerini ve ilgilerini gösteriyor. Kendilerine teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

AdminAdmin