MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-08-2023 16:01

Başarılı Sanatçı Ersin Güloğlu yepyeni şarkısı Yalan Değil yayında! 

Başarılı Sanatçı Ersin Güloğlu yepyeni şarkısı Yalan Değil yayında! 

Ersin Güloğlu’nun  “Yalan Değil” isimli şarkısı ile  müzik severlere yeniden merhaba dedi. 
Uzun yıllardır İstanbul da ve bir çok şehirde başarılı sahnelere imza atan başarılı yorumcu Ersin Güloğlu’dan Arabesk şarkıya pop yorum. Yıllar önce Cengiz İmren’nin seslendirdiği Yalan Değil isimli şarkıyı Ersin Güloğlu günümüz soundlarına uyarlayarak şarkıyı yeni versiyonu ile seslendirdi.  Pop versiyon olarak çıkan şarkının arabesk duyguları Güloğlu’nun yorumu ile şarkıya ayrı lezzet katıyor. 
Yalan Değil  isimli şarkının sözü ve müziği Yusuf Hayaloğlu imzası taşıyor Şarkının Aranjörlüğünü Erhan Erkal üstlendi. Mix - Mastering GXK tarafından yapıldı. Klip yönetmenliği koltuğunda ise Serhat Güldük yer alıyor.
Ersin Güloğlu Yalan Değil isimli şarkısı Youtube Grand müzik kanalında yayında. Grand Müzik yapım şirketi kurucusu ve Yapımcı  Hayrettin Güneş  yeni ve iddalı isimlerle müzik severleri kendi çatısında buluşturmaya devam ediyor. Grand Müzik şirketi ünlü Bir çok sanatçı yelpazesi ile farklı ve renkli bir çok proje ile adını müzik camiasında altın harflerle yazdırmayı başardı. Türkiye ve Avrupa’da Müzik severlerle yeni isimleri keşfeden Grand Müzik iddalı isimler ile anlaşmalara devam ediyor.

AdminAdmin