SİYASET
Giriş Tarihi : 27-02-2024 07:09

CHP Banaz Belediye Başkan Adayı Etem Erdem, 31 Ağustos Mahallesi'nde Hemşehrileriyle Buluşmaya Devam Ediyor

CHP Banaz Belediye Başkan Adayı Etem Erdem, 31 Ağustos Mahallesi'nde Hemşehrileriyle Buluşmaya Devam Ediyor

Banaz'ın yerel seçim sürecinde Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Belediye Başkan Adayı Etem Erdem, seçim çalışmalarına 31 Ağustos Mahallesi'nde devam ediyor. Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sorunları dinleyen ve projelerini paylaşan Erdem, hemşehrileriyle samimi bir diyalog kuruyor.

Etem Erdem, Banaz'ın önemli mahallelerinden biri olan 31 Ağustos'ta gerçekleştirdiği buluşmada, mahalle sakinlerinin beklenti ve önerilerini dinliyor. Halka açık toplantılarda Banaz'ın sorunlarına çözüm getirecek projelerini paylaşan Erdem, şeffaf bir yönetim anlayışıyla Banaz'ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirme hedefini vurguluyor.

Etem Erdem, mahalledeki esnafı ziyaret ederek hayırlı işler dilerken, vatandaşlarla içten sohbetler gerçekleştiriyor. Banazlıların karşılaştığı günlük sorunları ve ihtiyaçları doğrudan dinleyerek, çözüm odaklı bir belediye yönetimi vaadinde bulunuyor.

Aday Etem Erdem, yaptığı açıklamada, "Banaz'ın her bir mahallesinde hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Amacımız, Banaz'ın tüm sakinleriyle birebir diyalog kurarak şehrimizin ihtiyaçlarını belirlemek ve çözüm odaklı projelerimizi paylaşmak. Banaz'ın her köşesine eşit hizmet götürmek için çalışıyoruz" dedi.

Banazlılar, CHP Belediye Başkan Adayı Etem Erdem'in mahalle ziyaretleriyle ilgili olumlu yorumlarını sürdürüyor.

 

AdminAdmin