SİYASET
Giriş Tarihi : 03-03-2024 18:06

Demokrat Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Ekrem Ceylan, Mahalle Esnafını Ziyaret Ederek Vatandaşlarla Buluştu

Demokrat Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Ekrem Ceylan, Mahalle Esnafını Ziyaret Ederek Vatandaşlarla Buluştu

Uşak'ın Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Ekrem Ceylan, Cumhuriyet Mahallesi ve Fevzi Çakmak Mahallesi esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Ceylan, kendisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ceylan, Uşak'ın bakımsız bir görüntüye sahip olduğunu ifade ederek, "Vatandaşlarımızın şikayetlerini anlamak ve çözüm önerilerini dinlemek benim için önemli. Uşağımızın daha güzel bir geleceğe kavuşması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Vatandaşların sorularını içtenlikle yanıtlayan Ceylan, özellikle emekli ve esnafın zor durumda olduğunu vurgulayarak, "Seçilmem halinde, emekli kardeşlerimize ayda bin lira kira yardımı yapacağım. Ayrıca küçük esnafımızdan reklam tabela vergisi almayacağım. Herkesin rahat ve huzurlu bir şekilde yaşayabileceği bir Uşak için çaba göstereceğim" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ceylan, mahalle esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek samimi bir diyalog kurdu. Vatandaşlar, Ceylan'ın çözüm odaklı yaklaşımından ve projelerinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, ziyaret, Uşaklıların beklenti ve taleplerini doğrudan adaylarıyla paylaşma fırsatı sunuyor.

AdminAdmin