GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-08-2023 22:30   Güncelleme : 14-08-2023 15:43

ENES VE MELİSA ÇİFTİ EVLİLİĞE İLK ADIMLARINI ATTILAR

ENES VE MELİSA ÇİFTİ EVLİLİĞE İLK ADIMLARINI ATTILAR

Uşak'ın seçkin isimlerinden Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı  Elif Şentürk'ün oğlu Enes Şentürk ile Akburan ailesinin gözbebeği Melisa Okburan'ın evlilik yolundaki ilk adımları, muhteşem bir nişan töreniyle atıldı. Uşak Belediyesi'nin göz alıcı At Çiftliği'nde gerçekleşen törene, siyasi ve toplumsal alanlardan önde gelen isimlerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş ve CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba'nın da katıldığı törende, genç çiftin yüzükleri bu saygın siyasetçiler tarafından takıldı. İkilinin yüzüklerini takmadan önce ise Güneş ve Karaoba, genç çifte mutluluklar dileyerek en içten temennilerini iletti.

Törende, Uşak siyaset sahnesinin önemli isimlerinden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar ve CHP Uşak Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen de hazır bulundu. Gazeteciler Derneği'nin yönetim kurulu üyeleri de etkinliği onurlandıran diğer isimler arasındaydı.

Gelin adayı Melisa Okburan'ın zarifliği ve damat adayı Enes Şentürk'ün şıklığıyla göz kamaştırdığı tören, seçkin konukların samimi ve içten dilekleriyle taçlandı. Genç çift, bu anlamlı günde sevdiklerinin yanında olmanın mutluluğunu yaşarken, davetliler de birbirinden güzel anılar biriktirme fırsatını buldu. Uşak'ın önde gelen ailelerinden gelen bu iki gencin nişan töreni, şehirde büyük bir coşku ve heyecan yarattı. Tören, dostlukların, sevginin ve umut dolu bir geleceğin temsilcisi olarak hafızalara kazındı. Biz de genç çifti tebrik ediyor, mutluluklarına dair en içten dileklerimizi iletiyoruz.

AdminAdmin