Haber Sitesi
HV
25 ŞUBAT Pazar 17:29

ERSOY BAŞAKÇIOĞLU, 31 MART 2024 YEREL SEÇİMLERİ İÇİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

SİYASET
Giriş Tarihi : 20-11-2023 22:03
ERSOY BAŞAKÇIOĞLU, 31 MART 2024 YEREL SEÇİMLERİ İÇİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

Yerel Siyasette Yeni Bir İsim: Başakçıoğlu, Vatandaşlara Hizmet İçin Aday Adaylık Başvurusunu Gerçekleştirdi

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için aday adaylık başvuruları hız kesmeden devam ederken, Ersoy Başakçıoğlu da Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Başakçıoğlu'nun bu adımı, yerel siyasette yeni bir dönemin habercisi olarak değerlendiriliyor.

Ersoy Başakçıoğlu, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurusunu yaparak, vatandaşlara daha etkin ve kaliteli hizmet sunma hedefini taşıdığını belirtti. Başakçıoğlu'nun adaylık başvurusu, yerel siyasette heyecan yarattı.

Aday adaylığı başvurusu sırasında bir açıklama yapan Başakçıoğlu, "İlçemizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için bu önemli adımı atma kararı aldım. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına duyarlı, projeleriyle fark yaratan bir meclis üyeliği için mücadele edeceğim" dedi.

Başakçıoğlu'nun adaylık başvurusuyla birlikte, seçim yarışındaki rekabetin nasıl şekilleneceği ve adayın halka sunduğu projelerin neler olduğu merak konusu oldu.

Ersoy Başakçıoğlu, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olarak vatandaşların destek ve güvenini kazanmak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.

AdminAdmin