SİYASET
Giriş Tarihi : 05-03-2024 20:03   Güncelleme : 05-03-2024 20:04

HÜDA PAR Adayı Mehmet Salih Tosun, Kurtuluş Mahallesi'nde Esnaf ve Sakinlerle Buluştu

HÜDA PAR Adayı Mehmet Salih Tosun, Kurtuluş Mahallesi'nde Esnaf ve Sakinlerle Buluştu

Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Salih Tosun, HÜDA PAR Uşak İl Teşkilatı'nın eşliğinde 31 Mart 2024 yerel seçimleri için gerçekleştirdiği saha çalışmaları kapsamında Kurtuluş Mahallesi'nde esnaf ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Tosun, seçim çalışmalarının hızlandığı bu dönemde her kapıyı çalacaklarına söz verdi. Mahalle esnafını ziyaret eden HÜDA PAR Belediye Başkan adayı, kronikleşmiş sorunlara odaklanacaklarını ve çözüm odaklı çalışacaklarını vurguladı.

Esnaf ziyaretlerinin ardından seçimle ilgili değerlendirmelerde bulunan Tosun, halkın beklentilerinin Uşak'ta değişim yönünde olduğunu ifade etti. Ailelerin dağıldığı, boşanma oranlarının yüksek olduğu ve gençlerin uyuşturucu sorunlarıyla karşı karşıya olduğu bir ortamın olduğunu belirten Tosun, bu sorunlara çözüm odaklı yaklaşacaklarını belirtti.

Ailelere ve gençlere yönelik projelerin önemine vurgu yapan Tosun, aile danışma merkezlerini kurarak aileleri güçlendirmeyi ve gençlere destek sağlamayı amaçladıklarını dile getirdi. Projelerini anlatan Tosun, halkın HÜDA PAR'a teveccüh gösterdiğini belirterek destek beklediklerini ifade etti.

 

 

 

 

AdminAdmin