SİYASET
Giriş Tarihi : 24-08-2023 14:49

Hüseyin Çanak, Ulubey İlçe Başkanı Olarak Göreve Başladı

 Hüseyin Çanak, Ulubey İlçe Başkanı Olarak Göreve Başladı

Ak Parti Ulubey İlçe Başkanlığı'nda yaşanan değişiklik sonrasında Hüseyin Çanak, ilçe başkanı olarak atandı. Daha önceki ilçe başkanı Arif Duran'ın istifasının ardından yapılan atama, parti yetkilileri tarafından duyuruldu.

Ak Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Arif Duran'ın istifası sonrasında Hüseyin Çanak'ın yeni ilçe başkanı olarak atandığı belirtildi. Açıklamada, "Bugüne kadar gösterdiği özverili çalışmalar ve gayretlerinden dolayı Sn. Arif Duran'a teşekkür ediyor, yeni görevlendirilen ilçe başkanımıza muvaffakiyetler diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

Hüseyin Çanak Kimdir?

Yeni Ulubey İlçe Başkanı Hüseyin Çanak, daha önce parti içerisinde çeşitli görevlerde bulunmuş deneyimli bir isimdir. Parti üyeleri ve ilçe halkı tarafından tanınan Çanak, görevine başlamasıyla birlikte ilçe teşkilatının çalışmalarını yürütecek ve parti faaliyetlerini koordine edecektir.

 

Yeni Dönemde Hedefler:

 

Hüseyin Çanak'ın ilçe başkanı olarak göreve başlamasıyla birlikte, Ulubey ilçe teşkilatının yeni hedeflere odaklanması bekleniyor. Parti içi birlikteliği sağlamak, halka daha iyi hizmet sunmak ve parti politikalarını etkin bir şekilde iletmek, yeni dönemin öncelikleri arasında yer alıyor.

 

Arif Duran'a Teşekkür:

 

Önceki ilçe başkanı Arif Duran'a da yapılan açıklamada teşekkür edildi. Partiye olan katkıları ve özverili çalışmaları nedeniyle Duran'a teşekkür edilerek, yeni dönemde de aynı birlik ve beraberlik anlayışının devam etmesi temenni edildi.

 

Gelişmeler Yakından Takip Ediliyor:

 

Ak Parti Ulubey İlçe Başkanlığı'ndaki atama sonrasında, ilçe siyasetindeki gelişmeler yakından takip ediliyor. Hüseyin Çanak'ın ilçe başkanı olarak göreve başlamasıyla birlikte, parti üyeleri ve ilçe halkı yeni dönemin getireceği değişiklikleri merakla bekliyor.

 

AdminAdmin