GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-08-2023 12:30

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Manisa'yı Ziyaret Etti

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Manisa'yı Ziyaret Etti

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "Şehir Buluşmaları" Programı çerçevesinde Manisa'ya gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında çeşitli etkinliklere katıldı. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamlarında ziyaret eden Bakan Yerlikaya, aynı zamanda şehit ailesini ziyaret ederek kendilerine başsağlığı diledi.

Ziyaretinin devamında İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Hatuniye Camii ve Saruhanbey Camii'nde vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Camilerde gerçekleşen aşure ikramının ardından Bakan Yerlikaya, Tarihi Kurşunluhan'da bulunan kurs atölyelerini ziyaret ederek esnafı selamladı.

Manisa programının bir diğer önemli durağı Vali Yaşar Karadeniz'in makamıydı. İçişleri Bakanı, Valilik Şeref Defteri'ni imzalayarak anlamlı bir hatıra bıraktı.

Bakan Yerlikaya, Hatuniye Camii'nde yapılan dua sonrasında Vali Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve diğer protokol üyeleriyle birlikte aşure dağıttı. Bakan Yerlikaya, Manisalıların sıcak karşılaması ve misafirperverliği karşısında duygularını paylaşarak, "Bugün Manisa’yı ziyaret ediyorum. Hava çok sıcak ama Manisalı hemşehrilerimizin misafirperverliği, güler yüzü daha da sıcak" dedi.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın Manisa ziyareti, şehirde olumlu bir atmosfer yaratırken, vatandaşlar da kendisine gösterilen ilgi ve yakınlıktan memnuniyetlerini dile getirdi.

AdminAdmin