SİYASET
Giriş Tarihi : 07-03-2024 19:01   Güncelleme : 07-03-2024 19:27

İYİ PARTİ UŞAK MERKEZ İLÇE BAŞKANI MURAT TAŞKIN: "HALKIMIZIN TAKDİRİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR"

İYİ PARTİ UŞAK MERKEZ İLÇE BAŞKANI MURAT TAŞKIN:

Uşak İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Taşkın, parti binasında düzenlediği basın açıklamasında 31 Mart yerel seçimleri öncesi yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Taşkın, 3 aylık süre zarfında gerçekleştirdikleri saha çalışmalarını detaylı bir şekilde paylaştı.

220 ev toplantısı, esnaf ziyaretleri, STK ve oda temsilcileri ile kahvaltı programları gibi etkinliklerle halkla buluşan İYİ Parti, kamu kurumları ve belediye çalışanlarını da ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Başkan Taşkın, bu ziyaret ve istişarelerin tek taraflı olmadığını, karşılıklı soru-cevap ve sohbet ortamında gerçekleştiğini vurguladı.

Uşak halkının İYİ Parti'ye ve adayları Muhammet Gür'e gösterdiği takdirin her geçen gün arttığını belirten Taşkın, 31 Mart günü sandıklardan açık ara birinci parti olarak çıkmayı hedeflediklerini ifade etti.

Başkan Taşkın ayrıca, diğer adayları eleştirerek, Uşak'ta seçmenin önünde 5 yıldır yapılamayan hizmeti ve beceriksiz idareyi eleştirdi. Mehmet Çakın'ın vaatlerini eleştiren Taşkın, diğer aday Özkan Yalım'ın ise sadece parası ile konuşulan ve gerçekleştirilemeyecek projelerle anıldığını ifade etti.

Son olarak, Uşak'taki seçmenin karşısına çıkan diğer aday Özkan Yalım'ın CHP Genel Başkanı Özgür Özel tarafından desteklendiğini belirten Taşkın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu'nun Yalım'ın  "dipsiz kuyuya" tonlarca C35 beton attığını iddia etti. Yalım'ın bu duruma sessiz kalmasını "sükut-i ıkrar" olarak yorumlayan Taşkın, Uşak halkının takdirinin önemli olduğunu belirtti.

 

AdminAdmin