GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-03-2024 08:12   Güncelleme : 24-03-2024 08:17

MEHMET AKİF ERSOY'DA AK PARTİ'DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

MEHMET AKİF ERSOY'DA AK PARTİ'DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Seçim sürecinde son düzlüğe girildi. Türkiye’de olduğu gibi Uşak’ta da gündem siyaset üzerinden oluşuyor. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde ısınan siyaset gündemi AK Parti’nin Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde gerçekleştirdiği Büyük Yürüyüş ve miting ile çıta atladı.

Seçim sürecini hızlı bir tempoda götüren AK Parti, Uşak'ta gerçekleştirdiği ilk Büyük Yürüyüş ile adeta gövde gösterisi yaptı. Yüzlerce vatandaşın dev Türk Bayrağı eşliğinde gerçekleştirdiği yürüyüşe mehter takımı, atlılar, fenerler, meşaleler ve havai fişekler eşlik etti.

Sokaklara olduğu kadar mahalleliyi camlara ve balkonlara döken yürüyüşte “AK Parti’nin kalesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne hoş geldiniz; Adam gibi adam Mehmet Çakın Başkan” pankartı dikkat çekti.

Yürüyüşe Uşak Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın’ın yanı sıra, AK Parti Uşak Milletvekilleri İsmail Güneş ile Fahrettin Tuğrul, AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, parti teşkilatları ve yüzlerce Uşaklı katıldı.
BAŞKAN ÇAKIN: BİZİM İNSANIMIZ BU MEMLEKETE KİMİN HİZMET GETİRDİĞİNİ ASLA UNUTMAZ

Üçgen park olarak bilinen noktadan başlayarak Cuma Pazarı’na kadar süren yürüyüşün ardından bir de miting gerçekleştirildi. “Uşak seninle gurur duyuyor” sloganıyla sahneye çıkan ve pazar alanını dolduran yüzlerce Uşaklıya hitap eden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, “Mehmet Akif kararını vermiş elhamdülillah. Mehmet Akif yine AK Parti diyor. Hepinizden Allah Razı olsun.” dedi.
Genel başkanı gelen partilerin dahi sahip olmadığı bir coşku ve kalabalığın alanda bulunduğuna dikkat çeken Uşak Belediye Başkanı ve AK Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın, “Biz bu memlekete gerçekten sevdalıyız. Biz Türkiye’ye sevdalı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. 22 yıldır olduğu gibi bugün de Uşak, bugün de Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, bugün de AK Partililer Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dimdik durduğunu bir kez daha gösterdi. Bizim Anadolu insanımız vefakardır, hatır nazdır. Bizim insanımız bu memlekete, bu şehre kimin hizmet getirdiğini asla unutmaz. Zorluklarda da, sıkıntılarda da üç kuruşluk hediyelere, üç kuruşluk menfaatlere, hayal dünyasında kalan ve gerçekleştirilemeyecek vaatlere aldanmayacaktır.” diye konuştu.
BAŞKAN ÇAKIN’DAN AK PARTİ VURGUSU
Kararlılık vurgusu yapan ve AK Parti kadrolarının tam bir bütünlük içerisinde hareket ettiğine dikkat çeken Başkan Mehmet Çakın, “İnanıyorum ki bugün kendisini kaf dağında zannedenler, hayal görenler, 31 Mart’ta başlarını kuma gömecekler ve görecekler ki AK Parti hiçbir zaman davasını satmaz. AK Partililer hiçbir zaman vatan millet düşmanlarıyla yan yana olanlara müsaade etmez. AK Partililer hiçbir zaman milli ve manevi değerlerine yaklaşmayanların yanında durmaz. AK Partililer her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında dururlar, davasını satmazlar. Allah’ın izniyle biz de 31 Mart’a kadar gece gündüz, kapı kapı dolaşıp çalışmaya ve bu kutlu davayı, AK Parti bayrağımızı Uşak Belediyesi’nden indirmemeye kararlıyız.” dedi.
HİZMETTE İSTİKRAR MESAJI
Gençlere, kadınlara, yaşama değer katacak yapısal ve sosyal projelere kadar birçok alanda hizmetlerin hayata geçirildiğini dile getiren Çakın, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da inşallah önümüzdeki beş yıl boyunca mahallelerimizi daha da güzelleştirmek, kalkındırmak, sizlere en güzel hizmetleri getirmek için arkadaşlarımızla birlikte çalışmaya hazırız. Bugüne kadar pek çok hizmeti şehrimizle buluşturmak için, vekillerimizle, il başkanlarımızla, teşkilatımızla günlerce Ankara’nın yolunu tuttuk, mücadele ettik. Bundan sonra da güzel şehrimizin daha da gelişmesi için çalışmaya gayret edeceğiz.” ifadelerini paylaştı.

AdminAdmin