SİYASET
Giriş Tarihi : 08-03-2024 07:20

"Sezer Ateş: Temiz Siyasetten Sapmayacağız, Memleket İçin Çalışmak Zorundayız!"

​​​​​​​ MHP Uşak Belediye Başkan Adayı Sezer Ateş'ten Açıklama: "Vaktimiz Değerlidir, Çünkü Memleket İçin Çok Çalışmak Gerek"

 

Uşak'ta Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) belediye başkan adayı Sezer Ateş, yerel seçim kampanyası kapsamında bir açıklama yaparak rakiplerine ve eleştirilere cevap verdi.

Ateş, temiz siyasetin önemine vurgu yaparak, "Biz temiz siyaset dedikçe, centilmence hareket edelim dedikçe, sahada göremedikleri ilgiyi masa başında yaptırmış oldukları anketlerde arayanlar yazık size..." ifadelerini kullandı.

Adaylık sürecinde sahada yeterli ilgiyi görememenin eleştirisiyle devam eden Ateş, vatandaşın teveccühünü kazanamayanların yalan, hile ve çirkinliklere başvurduğunu iddia etti. Cadde ve sokaklarda ilgi göremeyenlerin yalan yanlış rakamlarla ilişki kurmaya çalıştığını öne sürdü.

MHP'yi yok saymanın ve gönül vermiş destekçilerini görmezden gelmenin korkaklık olduğunu belirten Ateş, "Milliyetçi Hareket Partisini, partimize gönül vermiş hemşerilerimizi, partimizde ve şahsımda umut arayan kardeşlerimi ve bizleri destekleyen on binlerce hemşerimizi yok saymak en basit tabir ile korkaklıktır. Milliyetçi Hareket Partisi rakamlardan büyüktür." şeklinde konuştu.

Açıklamasını özetleyen Ateş, vaktinin değerli olduğunu ve korkaklarla uğraşacak zamanlarının olmadığını ifade etti. Son olarak, "Çünkü memleket için, millet için, Uşak için sadece çalışmak yetmez. Çok çalışmak gerek..." diyerek sözlerini noktaladı.

AdminAdmin