SİYASET
Giriş Tarihi : 21-08-2023 10:36

Uğur Dümen, Seçim Zaferinin Ardından Teşekkür Mesajı Yayımladı

  Uğur Dümen, Seçim Zaferinin Ardından Teşekkür Mesajı Yayımladı

Uşak Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde delegeler ve üyelerin büyük destekleriyle tekrar başkanlığa seçilen Uğur Dümen, seçim zaferinin ardından bir teşekkür mesajı yayımladı.

Uğur Dümen, yaptığı açıklamada seçim sonuçlarının kendisini onurlandırdığını ve bu sonucun partisine olan güvenin bir göstergesi olduğunu belirtti. Mesajında, "Değerli delegelerimizin ve üyelerimizin bana gösterdiği teveccühle tekrar Merkez İlçe Başkanı seçilmek beni derinden mutlu etmiştir. Bu sonuç, birlik ve beraberliğimizin gücünü gösteriyor. Bu destekle, Merkez ilçemizi daha da ileri taşıma sözü veriyorum." dedi.

Dümen, teşekkür konuşmasında ayrıca, partisinin birlikte çalışarak daha büyük hedeflere ulaşacağına inandığını vurguladı. "Delegelerimize ve üyelerimize minnettarım. Sizlerin desteği olmadan bu başarıya ulaşamazdım. Birlikte güçlü bir şekilde çalışarak, partimizi daha da büyüteceğimize inanıyorum. Uşak'ın daha aydınlık yarınları için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından genel kurula katılan davetlilere de teşekkür eden Uğur Dümen, "Partimize ve ilçemize olan destekleri için tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte, daha adil ve kalkınmış bir ilçe için çaba harcayacağız." şeklinde konuştu.

Uğur Dümen, yeni dönemde de partisinin hedefleri doğrultusunda ilçenin gelişimine katkı sağlamayı amaçladığını belirterek, "Siyasi dengelerin değiştiği bu dönemde, partimizin ilçe politikalarını belirleyerek hedeflerimize ulaşmak için ekibimle birlikte gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz." şeklinde sözlerini tamamladı.

 

AdminAdmin