SİYASET
Giriş Tarihi : 03-03-2024 17:01   Güncelleme : 09-03-2024 20:24

UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEZER ATEŞ'TEN KAMUOYUNA DUYURU

UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEZER ATEŞ'TEN KAMUOYUNA DUYURU

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşırken, Sezer Ateş Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı, kamuoyuna bir duyuru yaparak seçim kampanyası ve algı oluşturma çabaları hakkında görüşlerini paylaştı. Ateş, masa başında yapılan anketlerle algı oluşturma çabalarını eleştirirken, saha çalışmalarının ve doğrudan vatandaşlarla iletişimin önemine vurgu yaptı.

Aday, halkın kendisine gösterdiği ilgi ve alakanın, samimiyetin ve sıcaklığın bazı çevreleri rahatsız ettiğini belirtti. Kampanya sürecinde düzenli olarak anketler yapıldığını ve halkın istek, talep ve beklentilerini ölçtüklerini ifade etti. Yapılan ölçümler neticesinde halkın kendisine ve partisine teveccühünün yüksek olduğunu söyledi.www.egeseshaber.com

Ateş, Uşak halkının ferasetine vurgu yaparak, şehirdeki gelişmeleri ve hizmetleri en iyi şekilde değerlendirebilecek bir duyarlılığa sahip olduğunu belirtti. Masa başında yapılan anketleri eleştiren Ateş, saha çalışmalarıyla elde ettikleri verilere güvendiklerini ifade etti.

Duyuruda, diğer adaylara ve destekçilerine karşı yapıcı bir tavır sergileme sözü veren Ateş, seçim sürecinde sakinliklerini koruyarak, kampanyayı centilmence sürdürmeye ve projelerini ön plana çıkarmaya devam edeceklerini belirtti.

Son olarak, Uşak için sadece çalışmanın yetmeyeceğini, çok çalışmanın gerektiğini vurgulayan Sezer Ateş, küçük beyinlere ve kirli zihinlere karşı büyük projelerle Uşak'ı daha iyi bir geleceğe taşıma sözü verdi. Kamuoyuna saygılarıyla duyurusunu tamamladı.

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin