SİYASET
Giriş Tarihi : 14-03-2023 11:16

CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün,14 Mart mesajı:

CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün,14 Mart mesajı:

Tüm Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını Kutluyorum! Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanı Koray Akgün, yayınladığı mesajla 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve toplumun önemli hedeflerinden biridir. Bu nedenle hekimlik mesleği her zaman kutsal, saygın ve onurlu bir meslek olarak görülmüştür. Özellikle pandemi döneminde hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın değerini bir kez daha çok iyi şekilde gördük.

Ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri de sağlık hizmetlerinde ulaşılan noktadır. İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve toplumun önemli hedeflerinden biridir. Bu nedenle hekimlik mesleği her zaman kutsal, saygın ve onurlu bir meslek olarak görülmüştür.

Bireyin kendi sağlığına özen göstermesi ve beslenmeden iyileştirmeye kadar sağlık konularında bilinçlendirilmesi, doktorlarımız başta olmak üzere sağlık personelimizin özverili çalışmalarını kolaylaştıracak ve sağlık hizmetlerinin evrensel ölçülerde sunulabilmesine önemli katkı sağlayacaktır dedi.

Başkan’Akgün,

Bu duygu ve düşüncelerle, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp bayramını kutluyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.”

AdminAdmin