GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-08-2022 20:33

GÖKTEPE'DE ORGANİK ÜRÜNLER ŞÖLENİ

Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan'ın daveti üzerine Göktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Doğal Ürünler Festivaline CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, milletvekili aday adayları Dürdane Ergişi ve Tekin Açıkalın, yöneticiler, Mahalle Başkanları ve partililerle birlikte katıldı.

GÖKTEPE'DE ORGANİK ÜRÜNLER ŞÖLENİ

Yöreye ait doğal ürünlerin sergilendiği festivale komşu ilçelerden ve siyasi parti temsilcilerinden pek çok kişi katıldı.

Festival, CHP Sarıveliler ilçe başkanı, CHP Karaman il başkanı, Karaman milletvekili, Gaziantep eski milletvekili, İyi Parti Karaman il başkanı, CHP Karaman merkez ilçe başkanı, İyi Parti Konya milletvekili, Sarıveliler eski ilçe başkanları ve belediye başkanları, CHP Gazipaşa ilçe başkanı ve yönetim kırulu üyeleri, CHP Karaman Gençlik Kolları il başkanı, CHP Gençlik Kolları genel başkan yardımcısı ve pek çok siyasî parti temsilcilerinin de katılımı gerçekleşti.

 

ONUR AKIN ve ÜMMÜ ERBİL KONSERİ

Akşam saatlerinde Göktepe Belediyesi önündeki meydanda düzenlenen Ümmü Erbil ve Onur Akın konserine oldukça kalabalık bir topluluk eşlik etti. Konser öncesi yöresel giysili Günder li Kadınlar oyun ekibinin gösterisi büyük alkış aldı. Başkan Karadağ ve Alanya ekibinin de katıldığı konsere çevre il ve ilçelerden pek çok kişinin gelmesiyle Göktepe'de coşkulu bir gece yaşandı.Haber:Zeki Demir

​​​​​​​

AdminAdmin