GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-03-2024 17:30

Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Dilek Topçu, Lokma İkramıyla Mahalle Sakinlerine Ramazan Bereketini Taşıdı!

Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Dilek Topçu, Lokma İkramıyla Mahalle Sakinlerine Ramazan Bereketini Taşıdı!

Kurtuluş Mahallesi'nin muhtar adayı Dilek Topçu, Ramazan ayının başlangıcında mahalle sakinlerine yönelik özel bir etkinlik düzenledi. Topçu, ebediyete intikal etmiş yakınları için anlam dolu bir anma gerçekleştirdi.

Ramazan ayının manevi atmosferini mahalle sakinleriyle paylaşan Dilek Topçu, Zübeyde Hanım heykeli yanındaki çocuk parkında düzenlenen etkinlikte mahallelinin dualarına eşlik etti.

Topçu'nun düzenlediği etkinlik kapsamında mahalle sakinlerine lokma ikram edildi. Lokma dağıtımı sırasında mahalle halkı arasında samimi bir atmosfer oluştu. Dilek Topçu, bu etkinlikle mahalle sakinleri arasında dayanışma ve birlik duygularını pekiştirmeyi hedefledi.

Muhtar adayı, "Ramazan ayı bizim için özel bir dönem. Mahallemizin değerli sakinleriyle bir araya gelerek hem bu mübarek ayın bereketini paylaşmak istedik hem de ebediyete intikal etmiş yakınlarımız için dua etmek. Lokma ikramımız da bu güzel birlikteliği pekiştirmek adına bir vesile oldu. Mahallemizin her bir bireyine teşekkür ediyorum" dedi.

AdminAdmin