SİYASET
Giriş Tarihi : 08-03-2024 17:26

Mehmet Kahveci, Uşaklı Kadınları Ziyaret Ederek 8 Mart'ı Kutladı

Mehmet Kahveci, Uşaklı Kadınları Ziyaret Ederek 8 Mart'ı Kutladı

Büyük Birlik Partisi'nin Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Kahveci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Uşak kent merkezinde bulunan çeşitli noktalarda çalışan kadınları ziyaret etti. Kahveci'nin ziyaretine BBP Uşak İl Başkanı Erhan Şahin, MKYK Üyesi Uğur Karaca, Menderes kontenjanından aday Merthan Yeşil, Ahmet Acet kontenjanından aday ve birinci belediye meclis üyesi adayı Bilal Aydın da eşlik etti.

Ziyaret sırasında Mehmet Kahveci, Uşak Araştırma Hastanesi, özel alışveriş merkezleri ve İsmet Paşa Caddesi üzerinde çalışan kadınlara çiçek ve karanfil dağıtarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Kadınların toplumda önemli bir rol oynadığını vurgulayan Kahveci, çalışma hayatındaki başarıları ve emekleri için kadınlara teşekkür etti.

Uşaklı kadınlarla samimi bir sohbet gerçekleştiren Mehmet Kahveci, onların yaşadığı sorunları dinleyerek çözüm önerilerini değerlendirdi. Ziyarette, Uşaklı kadınların beklenti ve talepleri konusunda bilgi alan Kahveci, seçim sürecinde bu konuları dikkate alacaklarını ve kadınların sesine kulak vereceklerini belirtti.

Büyük Birlik Partisi'nin Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Kahveci'nin bu samimi ziyareti, Uşaklı kadınlar arasında olumlu bir yankı uyandırdı. Kahveci'nin seçim kampanyası süresince kadınların katılımını ve görüşlerini ön planda tutacağı belirtiliyor.

AdminAdmin