GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-06-2024 23:09

NİSA MOBİLYA UŞAK'TA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI

NİSA MOBİLYA UŞAK'TA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI

Uşak, yeni bir işletmenin daha hizmete girmesiyle ekonomik ve ticari anlamda güçlenmeye devam ediyor. Fatih Mahallesi, Erdemir Caddesi, numara 2, Esentepe yolu üzeri, Laleli Camii karşısında yer alan Nisa Mobilya, coşkulu bir açılış töreniyle kapılarını halka açtı.

Açılış törenine, İl Genel Meclisi Başkanımız Sayın Kadir Uslu ve İl Genel Meclisi üyemiz Sayın Ömür Önlü'nün yanı sıra, CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba ve çok sayıda davetli katıldı. Yeni mobilya mağazası, Muhammed Kocabaş ve Ramazan Murat Kodal'ın ortak girişimi olarak Uşak halkına hizmet verecek.

Tören boyunca konuklar, mağazanın geniş ürün yelpazesini inceleme fırsatı bulurken, Uşak'ta yeni bir iş kapısının daha açılmasının mutluluğunu paylaştılar. İl Genel Meclisi Başkanı Kadir Uslu, yaptığı konuşmada, Nisa Mobilya'nın şehre hayırlı olmasını dileyerek, işletmecilere bol kazanç temennilerinde bulundu.

CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba ise, Uşak'ta yeni iş alanlarının yaratılmasının önemine vurgu yaparak, bu tür girişimlerin kent ekonomisine olan katkısının altını çizdi.

Nisa Mobilya, şık ve modern tasarımlarıyla Uşak halkının evlerine yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Muhammed Kocabaş ve Ramazan Murat Kodal, mağazanın açılışıyla birlikte, kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya seçeneklerini Uşaklılarla buluşturmanın heyecanını yaşıyorlar.

 

 

AdminAdmin