GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-08-2022 19:27

VATAN, TOPRAK, BAYRAK VE MİLLET AŞKI İLE HİZMET EDENLERE HELAL OLSUN.

Torbalı kaymakamı sayın Ercan Öter Torbalıya geldiği günden bugüne kadar "Din, Dil, Irk, Renk ve yaşam kültürü herne olursa olsun, hanği siyasi görüşü olursa olsun gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

VATAN, TOPRAK, BAYRAK VE MİLLET AŞKI İLE HİZMET EDENLERE HELAL OLSUN.

Muharrem ayının 10. Gününde menderes Alevi kültür derneğini ve cemevini ziyaret ederek canlarla bir arada olmaktan her zaman mutluluk duyuyorum diyerek aşure dağıtımına eşlik etti ve canlarla aşure yedi. Son günlerde cemevlerine yönelik provokotörce yapılan saldırıları kınıyor ve insanlık dışı yapılan bütür saldırıları insanlığa ve inanca yapılan her türlü saldırıların Devlet ve millet olarak birlikte üstesinden gelecek güç ve kuvvete sahibiz diyen Sayın Ercan Öter Alevi canlar tarafından memnuniyet duyduklarını dile getirerek hoş sohbetlerle cemevinden ayrıldı. O sizden bu bizden anlayışından uzak herkese ve herkesime aynı konumda olan Sayın Ercan Öter gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

Bir Basın mensubu olarak, göreve geldiği günden bugüne kadar vicdan merhamet ve insanlığı ile Torbalı halkı tarafından çok sevilen ve sayılan Sayın Ercan Öter benimde her zaman takdir ettiğim kaymakam olarak yazmaya devam edeceğim. Torbalı halkı sizinle onur ve gurur duymaya devam edecek bundan son derece eminim. Senin gibi insanların bu ülkeye ve insanlığa çok ihtiyacı var Sayın Ercan Öter. Aşk ile...

Ali Erol Diker

AdminAdmin