GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-05-2024 13:37

Başkan Özkan Yalım'a Destek Ziyaretleri Devam Ediyor:

Başkan Özkan Yalım'a Destek Ziyaretleri Devam Ediyor:

 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Uşak Belediye Başkanı seçilen Özkan Yalım'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Başkan Yalım, makamında Çiftçioğlu Otomotiv sahipleri Seyfet Kartufan ve Mustafa Kartufan'ı ağırladı.

Belediye Başkanı Özkan Yalım, nazik ziyaretleri için Seyfet Kartufan ve Mustafa Kartufan'a teşekkürlerini iletti. Yalım, bu tür ziyaretlerin moral ve motivasyon kaynağı olduğunu belirterek, Uşak için yapacakları projelerde halkın desteğinin önemine vurgu yaptı.

Ziyaret sırasında şehrin gelişimi için yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Çiftçioğlu Otomotiv sahibi,Seyfet Kartufan ve Mustafa Kartufan, Başkan Yalım'a yeni görevinde başarılar dileyerek, Uşak'ın gelişimine katkı sağlayacak her türlü çalışmada destek olacaklarını ifade ettiler.

Başkan Yalım, halkın ve iş dünyasının desteğinin kendileri için büyük bir güç kaynağı olduğunu belirterek, bu tür ziyaretlerin Uşak'ın kalkınması için önemli olduğunu vurguladı. Nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine bir kez daha teşekkür eden Yalım, Uşak için birlikte çalışmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.

 

 

 

 

 

AdminAdmin