SİYASET
Giriş Tarihi : 10-06-2024 08:31   Güncelleme : 10-06-2024 12:22

CHP'de Üye Katılım Kahvaltısı: Serkan Coşkun’un Önderliğinde 100 Yeni Üye

CHP'de Üye Katılım Kahvaltısı: Serkan Coşkun’un Önderliğinde 100 Yeni Üye

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak İl Örgütü, uzun yıllardır partiye hizmet eden Serkan Coşkun’un önderliğinde düzenlenen üye katılım kahvaltısında, yeni üyelerine rozet takdim etti. Toplantıda, Coşkun’un dost ve akrabalarından oluşan 100 kişi CHP'ye katılarak partinin gücüne güç kattı.

Eşme Belediye Başkanı Yılmaz Tozan ile Uşak Belediye Başkan Yardımcıları Halil Aslan, Reyhan Aydın ve Serdar Arıcı’nın katılımıyla gerçekleşen kahvaltılı toplantıda, yeni üyelerin rozetleri takdim edildi. Serkan Coşkun, toplantıda yaptığı konuşmada, partinin ilkelerine olan bağlılığını vurgularken, yeni üyelerin de bu ilkeleri benimsemiş olmasının memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

Başkan Yılmaz Tozan, konuşmasında, partinin büyümesinin ve güçlenmesinin, yeni katılımlarla daha da ivme kazandığını belirtti. Yeni üyelerin, CHP'nin çağdaş, demokratik ve laik Türkiye hedeflerine ulaşmasında önemli katkılar sağlayacağını vurgulayan Tozan, tüm katılımcılara teşekkür etti.

Uşak Belediye Başkan Yardımcıları Halil Aslan, Reyhan Aydın ve Serdar Arıcı da yeni üyelerin CHP ailesine katılmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, partiye yeni katılan üyelere hoş geldiniz dediler. Yeni üyelerle birlikte CHP'nin Uşak'taki çalışmalarının daha da etkin bir şekilde sürdürüleceğini belirttiler.

Bu anlamlı günün sonunda, partiye yeni katılan 100 üyenin rozetleri takdim edilerek, CHP’nin büyüyen ve güçlenen ailesinin bir parçası oldular. Etkinlik, toplu fotoğraf çekimi ve karşılıklı iyi dileklerle son buldu.

CHP, Uşak’ta ve Türkiye genelinde büyümeye ve güçlenmeye devam ederken, Serkan Coşkun’un önderliğinde gerçekleşen bu etkinlik, partinin yereldeki dinamik yapısını bir kez daha gözler önüne serdi.

AdminAdmin