SİYASET
Giriş Tarihi : 10-03-2023 18:57   Güncelleme : 10-03-2023 19:23

Depremlerde Hayatını Kaybedenler İçin 2 Bin Kişilik Helva Dağıtıldı

Depremlerde Hayatını Kaybedenler  İçin 2 Bin Kişilik Helva Dağıtıldı

Depremlerde Hayatını Kaybedenler İçin 18 Mart Çanakkale şehitleri için 2 Bin Kişilik Helva Dağıtıldı

Milliyetçi hareket partisi Uşak il Başkanlığı Kahramanmaraş' ve 10 ile meydana gelen depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için helva dağıttı.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen depremler 10 ilde büyük yıkıma sebep olarak herkesi yasa boğdu. Ülkenin dört bir yanında depremden etkilenen vatandaşlar için çeşitli yardım ve anma etkinlikleri düzenleniyor.

MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ardından hayatını kaybeden vatandaşlar için helva dağıtıp,Uşaklıların hayır duası aldık dedi. Helvayı tadıp, vefat eden yurttaşlarımız için dua eden vatandaşlar metrelerce kuyruk oluşturdu.

Bu hareketin herkes için çok anlamlı olduğunu belirten MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman, böyle bir afetin bir daha yaşanmamasını temenni ettiğini söyledi. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve 18 mart Çanakkale şehitlerimiz için parti önünde 2 bin kişilik helva dağıtıklarınıda ifade etti.Helva dağıtımına Ak parti Uşak İl başkanı Avukat Fahrettin Tuğrul ve çok sayıda partili üyeler katıldı.

 

AdminAdmin