GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2024 11:38

Kamu-Sen Uşak İl Temsilcisi İrfan Kılınçer Güven Tazeledi

 Kamu-Sen Uşak İl Temsilcisi İrfan Kılınçer Güven Tazeledi

Türkiye Kamu-Sen'in önemli isimlerinden biri olan İrfan Kılınçer, Uşak İl Temsilciliği görevindeki başarılı performansıyla tekrar güven tazeledi. Türkiye Kamu-Sen Yönetim Kurulu'nun 17 Mayıs 2024 tarihli 184 sayılı kararıyla, Kılınçer 2 yıldır yürüttüğü Türkiye Kamu Sen Uşak İl Temsilciliği görevine yeniden atanmış bulunuyor.

Kılınçer, görevine yeniden atanmasının ardından bir teşekkür mesajı yayımladı. Mesajında, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ'ye, Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Sayın Talip GEYLAN'a, Türkiye Kamu-Sen Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yücel KAZANCIOĞLU'na ve beraber görev yaptığı Uşak İl Teşkilatları'na teşekkürlerini iletti. Kılınçer, bu görevi sürdürmekten duyduğu gururu vurgulayarak, Allah'tan birlik ve beraberliklerinin daim olması dileğinde bulundu.

Bu gelişmeyle birlikte, İrfan Kılınçer liderliğindeki Kamu-Sen Uşak İl Temsilciliği'nin, kamu çalışanlarının hak ve taleplerini savunmada daha da güçleneceği ve etkinliğini artıracağı öngörülüyor.

 

AdminAdmin