GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-06-2024 11:33

UŞAK BORSA İSTANBUL ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ TİYATRO GÖSTERİSİYLE GÖZ DOLDURDU!

 UŞAK BORSA İSTANBUL ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ TİYATRO GÖSTERİSİYLE GÖZ DOLDURDU!

Uşak Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencileri, Uşak Kültür Merkezi'nde sahneledikleri tiyatro oyunuyla izleyicileri kendilerine hayran bıraktı. Aileler ve öğretmenler, öğrencilerin sahnedeki üstün performansını büyük bir ilgiyle izledi.

Etkileyici Performans

Ceren Berfin Er ve Furkan Taşkın'ın yönettiği oyun, Uşak Kültür Merkezi'nde sahnelendi. Öğrenciler, sahnedeki doğal ve yetenekli performanslarıyla izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Komik sahnelerle izleyicileri güldürmeyi başaran öğrenciler, duygusal sahnelerde de gözyaşlarına neden oldu ve büyük alkış topladı.

Gurur Dolu Anlar

Öğrencilerin performansları, aileleri ve öğretmenleri tarafından gururla izlendi. Gösteri sonrasında aileler ve öğretmenler, öğrencilerin ne kadar başarılı ve etkileyici bir performans sergilediğini belirterek, onları tebrik etti. Bu güzel anları izleyen herkes, çocuklarının yeteneklerini sergilemiş olmasından dolayı büyük mutluluk yaşadı.

Lezzetli Künefe Partisi

Oyunun ardından okul öğretmenlerinden Arif Akgüneş'in katkılarıyla düzenlenen künefe partisiyle gece sona erdi. Öğrenciler, aileleri ve öğretmenleriyle birlikte keyifli bir akşam geçirerek sohbet ettiler. Künefe partisi, lezzeti ve sıcak atmosferiyle geceye ayrı bir renk kattı.

Geleceğin Yıldızları

Tiyatro gösterisine katılan misafirler, Uşak Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencilerinin sergilediği bu güzel performans için emeği geçen herkese teşekkür etti. Öğrencilerin bu başarısının gelecekte daha büyük başarılara imza atacaklarının göstergesi olduğunu dile getirdiler. Öğrenciler, sahnedeki performanslarıyla bugünü güzelleştirirken, geleceğe de umut verdiler.

Uşak Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencilerini bu başarılı gösterileri için tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

AdminAdmin