SİYASET
Giriş Tarihi : 25-01-2022 09:34   Güncelleme : 25-01-2022 09:38

AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANLIĞI GAZETECİ SEDEF KABAŞ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Bir televizyon programında Cumhur başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan Gazeteci Sedef Kabaş’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir televizyon programında yaptığı hakaretlerden dolayı tutuklandı. Gazeteci Sedef Kabaş, hakkında Ak parti Uşak İl Başkanlığı suç duyurusunda bulundu.

AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANLIĞI  GAZETECİ SEDEF KABAŞ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

AK Parti Uşak il başkanı Avukat Fahrettin Tuğrul’ tarafından düzenlenen basın açıklamasında 
Bir Televizyon programında  Cumhur başkanı  Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan Gazeteci Sedef Kabaş  ile aynı programda yer alan  CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç İle CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusunda bulundular.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, halkın tercihleriyle seçimleri kazandığını ifade ederek Ülkemiz bir yandan son yirmi yılda gerçekleştirdiği etkin kalkınma hamleleri serisine   devam ediyor bir
taraftanda  Dünyanın hiçbir ülkesinde görülmeyecek kadar düşük seviyede bir muhalefet anlayışının engellemeleriyle karşı karşıya kalmaktadır diyerek Cumhurbaşkanımıza kimsenin hakaret etmeye hakkı yoktur diyerek suç duyurusunda bulunuyoruz dedi.