UŞAK

Başkan Çakın gazetecilerle bir araya geldi

Uşak  Gazeteciler Derneği’nin kongresinde göreve gelen Elif Şentürk başkanlığındaki UGD yönetimi Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ı ziyaret etti.

Başkan Çakın gazetecilerle bir araya geldi

Uşak İlinin Yerel Gazetecilerinden oluşan heyeti Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın makamında kabul etti.  Gazetecilerin ziyaretinde kent gündemine ilişkin önemli mesajlar veren Başkan Çakın Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı  Elif Şentürk’e ve yönetimdeki gazeteciler Halil Çavuşoğlu,  İsmail Çetin,  Şenol Yeşilova, Serkan Karayol, İzzet  Dönmez, Alaattin Karahan ve Cemalettin Mıllık’a  ziyaretlerinden dolayı mennuniyetini belirtti.

Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı  Elif Şentürk gerçek işi gazetecilik olan yeni yüzlerle göreve geldiklerini belirterek, “Amacımız öncelikle kendi içimizde birlik ve beraberliği sağlamak. Derneğimizde meslekten olan arkadaşlarımızla yol yürümek ve Uşak  için yapılacak her türlü çalışmada sizlerle birlikte olacağımızı bildirmek istiyoruz” dedi.

Başkan Çakın , Uşak Gazeteciler Derneği  yönetimine görevlerinde başarılar dileyerek kent gündemiyle ilgili önemli mesajlar verdi. Karşılıklı sohbet içersinde geçen ziyaretin sonunda toplu fotoğraf çekimi yapıldı.