SİYASET
Giriş Tarihi : 20-04-2022 23:05   Güncelleme : 21-04-2022 13:38

BÜYÜK GENÇLİK BULUŞMASI

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Uşak’a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ı makamında ziyaret etti. AK Parti Uşak milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş ile Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın eşlik ettiği Bakan Çavuşoğlu’na Vali Funda Kocabıyık tarafından Uşak kilimi ve Uşak'ta çekilen "Biz cumhuriyeti böyle kurduk" adlı fotoğrafın seramik hali hediye edildi.

BÜYÜK GENÇLİK BULUŞMASI

Valilik ziyareti sonrasında Atatürk Kültür Merkezi'nde iş insanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Bakan Çavuşoğlu, burada gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu.Çavuşoğlu daha sonra Ak parti gençlik kolları ile bir araya gelerek sohbet etti.

Sohbette bir süpriz yaşanarak. Bakan Çavuşoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’telefonla arayarak gençlerle buluşturdu Cumhurbaşkanı Erdoğan Gençlerle hasbial ederek Müberek Ramazan ayınıda tebrik etti. Erdoğan gençlerdeki heyecan ve aşkın 2023’de sandığa çok farklı yansıyacağına inandığını altını çizdi.

Uşak Atapark Kule Altı adlı mekanda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile buluşan gençler, Erdoğan’ın sesini duyunca çok büyük heyecan yaşandı.