SİYASET

CHP 'DEN KENT KONSEYİNE VE TABİP ODASI'NA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Tabip Odası'nı ziyaret etti. CHP ziyaret sırasında "Yaşam Hak Projesi" kapsamında Tabip Odası ile protokol imzaladı.

CHP 'DEN KENT KONSEYİNE VE TABİP ODASI'NA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ali Karaoba, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Ayaz, MYK Üyesi Hatice Semerci ile Kent Konseyi Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti. CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Kent Konseyi Başkanı Cemil Cevher çalışmalarında da başarılar diledi. 

CHP heyeti daha sonra ise Uşak Tabip Odası'ni ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette "Yaşam Hak Projesi" sözleşmesi kapsamında protokol imzalandı. 

"PSİKOLOJİK DESTEK VERMEK İÇİN İMZALIYORUZ"

CHP MYK Üyesi Hatice Semerci gerçekleşen ziyarette yaptığı açıklamada kendilerine müracaat eden mağdurları psikolojik destek vermek için dernekler ve tabip odaları ile protokol imzaladıklarını açıkladı. Semerci açıklamasında; "Yaşam Hak Projesi'nde iş birlik protokolleri imzalıyoruz, barolarla imzalıyoruz. Bize müracaat eden mağdurları psikolojik destek vermek için psikoloji dernekleri ve Tabip Odaları ile de protokol imzalyoruz." dedi.

"İNSANLIĞA YAPILAN YARDIM TOPLUMA HİZMETTİR"

Uşak Tabip Odası Genel Sekreteri Ahmet Çiftçi ise protokole ilişkin olarak yaptığı açıklamada; "İnsanlığa yapılan yardım topluma hizmettir. Kampanyayı destekliyoruz bir nebze bizim de katkımız olursa mutluluk duyacağız." diye konuştu.