UŞAK
Giriş Tarihi : 14-07-2021 20:39   Güncelleme : 14-07-2021 20:39

Kent Konseyi Başkan Adayı Mehmet Kurnaz'dan flaş açıklamalar

Egem tv de yayınlanan BÖLGENİN GÜNDEMİ programında canlı yayına katılan Kent Konseyi başkan adayı Kanserle savaş derneği başkanı Mehmet KURNAZ “İlimizin kalkınması ve güzelleşmesi için en önemli unsur birlik ve beraberlik içerisinde olmamızdır.

Kent Konseyi Başkan Adayı Mehmet Kurnaz'dan flaş açıklamalar

Egem tv de yayınlanan BÖLGENİN GÜNDEMİ programında canlı yayına katılan Kent Konseyi başkan adayı Kanserle savaş derneği başkanı Mehmet KURNAZ  “İlimizin kalkınması ve güzelleşmesi için en önemli unsur birlik ve beraberlik içerisinde olmamızdır. Bende yıllardır Uşak’a devlet kademelerinde hizmet eden biri olarak, tüm Uşak halkını bir araya getirebileceğime ve kurumlar arasında koordinasyon sağlayarak Uşak Kent Konseyini aktif hale getirip ekibimle Uşak’a güzel hizmetler yapacağıma inanıyorum” DEDİ..

KENT KONSEYİ 'nin görevi sivil toplum kuruluşları ile devlet kurumları arası koordinasyonu sağlamaktır diyen Mehmet KURNAZ "Uşak bizim hepimizin benim en büyük amacım yıllardır sağlanamayan birlik bereberliği sağlayıp Kent Konsyi ile kamu kurumları arasında ki iletişimi sağlamlaştırmak ve uyumlu bir şekilde çalıştırmaktır " dedi..

Uşak'ta birçok kişinin yakınen tanıdığı yıllardır Uşak Valiliği Tüketici Hakem Heyetinde kamu görevlisi olarak çalışan ve Uşak Kanserle Savaş Derneği Başkanlığı görevinde bulunan Mehmet Kurnaz hizmet etmek için yola çıktık dedi..