GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-12-2021 11:02   Güncelleme : 20-12-2021 11:02

Öz-Sağlık İş Sendikası ve Uşak Gazeteciler Derneği ile Kahvaltıda Buluştu

Öz-Sağlık İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Gülüzar Topaloğlu ve yönetim kurulu üyeleri Uşak Gazeteciler Derneği yöneticileri kahvaltıda bir araya geldi.

Öz-Sağlık İş Sendikası ve Uşak Gazeteciler Derneği ile Kahvaltıda Buluştu

Uşak’ta faaliyet yürüten ve Kentin en çok faal gazeteci üyesine sahip Uşak Gazeteciler Derneği mensupları ile bir araya gelen  Öz-Sağlık İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Gülüzar Topaloğlu kahvaltı öncesi “Bizim sesimiz olan tüm basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, onlarla bir arada olmaktan onur ve gurur duyuyorum" şeklinde konuştu.
Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk’te Öz-Sağlık İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Gülüzar Topaloğlu ve yönetim kurulu üyelerine düzenlemiş oldukları nazik kahvaltıdan ötürü teşekkür etti.
Öz-Sağlık İş Sendikası Uşak Şubesinin Uşak Gazeteciler Derneği yöneticilerine Yaşam Kahvaltı Salonunda düzenlemiş olduğu kahvaltıda; Öz-Sağlık İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Gülüzar Topaloğlu, yardımcıları Nazan Özkan, Fatih Görgülü, Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk, dernek yöneticileri Halil Çavuşoğlu, İsmail Çetin, Cemalettin Mıllık, Ramazan Güner ve Şenol Yeşilova katıldı.