GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-12-2021 23:13   Güncelleme : 03-12-2021 23:13

ÖZ SAĞLIK İŞ SENDİKASI’NDAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE ANLAMLI KUTLAMA

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle  Öz Sağlık İş Sendikası Uşak Şubesi üyeleriyle bir araya geldi. Sendika binasında gerçekleşen etkinliğe Öz-Sağlık İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Gülizar Topaloğlu, başkan yardımcısı Fatih Görgülü ve Sendika üyeleri katıldı.

ÖZ SAĞLIK İŞ SENDİKASI’NDAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE ANLAMLI KUTLAMA

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle  Öz Sağlık İş Sendikası Uşak Şubesi üyeleriyle bir  araya gelen Öz-Sağlık İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Gülizar Topaloğlu bir konuşma yaptı. Konuşmasında Başkan Topaloğlu;  “Öz Sağlık İş Sendikası olarak inanıyoruz ki hayatı paylaşarak, el ele, omuz omuza vererek engelsiz bir yaşam inşa edebiliriz. Zorlukların kolaylaştırılacağı, yaşama sevincinin artırılacağı umuduyla hayata tutunmaya çalışan tüm kardeşlerimizin  ENGELSİZ YAŞAM mücadelesinde yanlarındayız” ifadelerini kullandı.Öz-Sağlık İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Gülizar Topaloğlu sözlerine şöyle devam etti; “Sendikamız üyesi  engelli arkadaşlarımızın sıkıntılarının çözümü  için hem Genel Merkezimiz, hem şubelerimiz hem de komitelerimiz ile yanlarındayız”

Başkan Topaloğlu;  “Hayatı engelsiz olarak yaşamak mümkün ve birlikte başarabiliriz”diye sözlerine son verdi.

 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle  Öz Sağlık İş Sendikası Uşak Şubesi üyeleri için düzenlenen etkinlikte ayrıca  pasta kesimi töreni yapıldı. Öz-Sağlık İş Sendikası Uşak Şube Başkanı Gülizar Topaloğlu, başkan yardımcısı Fatih Görgülü etkinliğe katılan üyelere çiçek takdimi yaptıktan sonra günün anısına toplu fotoğraf çekimi yapıldı.