UŞAK
Giriş Tarihi : 11-11-2021 19:47   Güncelleme : 11-11-2021 19:47

TÜRK SAĞLIK-SEN ‘E KADIN ADAY

Değişik zamanlarda işyeri temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Sendikasının çeşitli kademelerinde de görev alan, Sivil toplum örgütü olarak Türk Sağlık Sen'in daha çok güçlü olması gerektiğini kaydeden Dilek GÜNGÖR, yapılacak olan 7. Olağan Genel Kurulda başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

TÜRK SAĞLIK-SEN ‘E KADIN ADAY

Sağlık çalışanları olarak zor bir görev yaptıklarını ifade eden Dilek GÜNGÖR seçimi kazanacaklarına inandıklarının altını çizdi. Türk Sağlık-Sen başkan adayı Dilek GÜNGÖR, "Bizler sağlık çalışanları olarak canla başla çalışıyoruz. Sağlık personeli olarak sözlü ve fiziki saldırılara uğruyoruz.Yapılan düzenlemelerin iyileştirilmesi konusunda çaba sarf edeceğimize söz veriyoruz. Sağlık çalışanlarının ve üyelerimizin sosyal ve ekonomik problemlerini biliyor ve bu konuda da daha enerjik ve daha dinamik bir sendikacılık için başkanlığa talibiz. Başkan olarak göreve geldiğim ilk günden itibaren üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için ekibimle beraber bütün enerjimi vereceğim. Genç ve dinamik bir ekiple yola çıktım. Delegelerimizin oylarına talibiz dedi.

Türk Sağlık-Sen Uşak Şubesinin 7. Olağan genel kurulunda başkanlık için aday olan Dilek GÜNGÖRLisans mezunu olup, 1980 Uşak doğumlu, evli ve 2 çocuk annesidir.