KÜTAHYA
Giriş Tarihi : 28-05-2021 18:06   Güncelleme : 28-05-2021 18:06

Türkiye Öğrenci Senatosundan Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık'a ziyaret

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Türkiye Öğrenci Senatosu Başkanı Kadir Buğra Çevirgen, Kütahya İl Temsilcisi Doğa Avcı ile bir araya geldi.

Türkiye Öğrenci Senatosundan Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık'a ziyaret

Türkiye Öğrenci Senatosu Başkanı Kadir Buğra Çevirgen, Kütahya İl Temsilcisi Doğa Avcı ve senato üyesi öğrenciler, Başkan Işıkı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Z kuşağının temsiliyeti, Öğrenci Senatosunun hedefleri ve Kütahyada gerçekleştirilebilecek çalışmalara ilişkin Başkan Işıka bilgiler aktaran Çevirgen, Türkiye Öğrenci Senatosu olarak Türkiye genelinde eğitim çalıştayları düzenliyoruz. Eğitim sisteminin revize edilmesi adına raporlar hazırlıyoruz. Kütahyada da neler yapabileceğimizi Sayın Işık ile konuşmak, bizim için çok değerliydi. Ortak çalışmalar konusunda bilgi alışverişi yapmak çok verimli oldu, teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandı.

Başkan Işıkta gençlerin özellikle eğitim konusunda örgütlü bir şekilde çalışma yapmasının önemli olduğuna vurgu yaparak, Gençlerimizin bilinçli, kolektif biçimde eğitim konusunda fikirler üretmesi çok önemli. Geleceğimiz olan gençlerin, bu azim ile kendileri ile birlikte ülke gelişimine de katkı sağlayacağına inanıyorum. Kütahyalı gençlerin bir arada olacağı projelerde her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Türkiye Öğrenci Senatosuna ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

Ziyaret, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.