SİYASET
Giriş Tarihi : 14-06-2021 21:23   Güncelleme : 14-06-2021 21:23

UGD'den DEVA Partisi'ne ziyaret

Uşak Gazeteciler Derneği başlatmış olduğu siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri ziyaretleri serisinde son olarak Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı'yı ziyaret etti.

UGD'den DEVA Partisi'ne ziyaret

Ziyarette Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı basına kahvaltı ikramında bulundu. 

Kahvaltı sonrasında Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk, dernek üyeleri çalışmaları ve basın etiği hakkında vurgu yapan Şentürk, "Bazı sosyal medya üzerinden gazetecilik yapmaya çalışan ama hiçbir
sorumluluğu olmadan ve basını baskı ve tehdit aracı olarak kullanan kişi veya kişilere prim verilmemesi ve de bu tarz tehdit ve çamur at izi kalsın karalamaları ile de baskı yapıp para sızdıran kişilerle muhatap olunmaması gerektiğini ve basında bir seviyenin el birliği ile getirmeliyiz." dedi.

Deva Partisi il Başkanı Mehmet Ali Taşlı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. "Siyasiler olarak bizler de bu tarz haberci gibi görünen kişilerden rahatsız olduklarını hele de bazı kişilere randevu dahi vermememize rağmen buralardan ayrılmadıklarını ve hatta işi daha da ileri götürüp borç adı altında para istedikleri bu tarz kişileri sizler de aranızda barındırmamalısınız." dedi.
Toplantının son bölümünde ise geçtiğimiz hafta genel başkan yardımcısı ve parti yöneticilerinin katıldığı programda basına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı da teşekkür etti.