GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2021 20:21   Güncelleme : 11-06-2021 20:21

Uşak Belediye Başkan'ı Mehmet Çakın'dan Afyonkarahisar'a övgü

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, şehrin tarihi mekanlarında incelemelerde bulundu. Binlerce yıllık tarihiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmış kadim şehir Afyonkarahisar’da devam eden sokak sağlıklaştırma çalışmalarını yerinde gören Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Afyonkarahisar'ın tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle ülkemizin ve bölgemizin en önemli şehirlerinden biri olduğunu söyledi.

Uşak Belediye Başkan'ı Mehmet Çakın'dan Afyonkarahisar'a övgü

“SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA ÇALIŞMALARINA HAYRAN KALDI”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’ten övgüyle söz eden Başkan Mehmet Çakın, Zeybek Başkan’ın Afyon’a kattığı değeri görmekten büyük keyif aldıklarını ifade etti. Afyonkarahisar’da gördükleri sokak sağlıklaştırma çalışmalarını Uşak’da da hayata geçirmeyi hedeflediklerini kaydeden Başkan Çakın, “İnşallah bizlerde burada gördüklerimizi ilimizin gelişmesi ve güzelleşmesi için uygulayacağız. Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e çalışmalarında sonsuz başarılar diliyorum” dedi.

“HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve ekibini Afyonkarahisar’da misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise “Değerli dostumuz, kardeşimiz Uşak’da da böyle bir sokak sağlıklaştırma çalışması yapmak ve Afyonkarahisar’a gelmek istediklerini söylediğinde Başkanımız ve ekibini memnuniyetle şehrimize davet ettik.  Kendilerine her türlü desteği vermeye hazırız. Rabbim yar ve yardımcıları olsun” dedi.