UŞAK
Giriş Tarihi : 09-06-2021 21:07   Güncelleme : 09-06-2021 21:07

Uşak Gazeteciler Derneği'nden CHP yönetimine ziyaret

Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı ve Ege Sektör Gazetesi imtiyaz sahibi Elif Şentürk ve yönetimi CHP Uşak İl başkanı Dr. Ali Karaoba ve yönetimini ziyaret etti.

Uşak Gazeteciler Derneği'nden CHP yönetimine ziyaret

Ziyarette Egetv Uşak Koordinatörü ve www.usakhavadis.net.tr internet haber sitesi Sahibi Alaattin Karahan,  Karun haber ajansı sahibi Şenol Yeşilova, Uşak haber saati internet haber sitesi sahibi Halil Çavuşoğlu ve egeses haber sitesi sahibi İsmail Çetin katılım sağladılar.

CHP İL Başkanı Ali Karaoba nın yanı sıra kadın kolları başkanı Ayşe Ayaz Merkez ilçe başkanı Uğur Dümen ve partililer hazır bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaoba yerel basın olmazsa olmazımızdır ve her daim bizler de onlarla çalışmaktan memnunluk duyuyoruz.

Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk ise yeni yönetimi tanıttı ve"basın ilke ve onurundan bahsederek bizler dernek olarak bir çizgide gidiyoruz ve her ne olursa olsun doğru tarafsız  ilkeli haber anlayışımızdan vazgeçmeyeceğiz diyerek bizimde siz yöneticilerimizden beklentimiz bizleri diğer sosyal medya  gazetecileri ve şantajcı gruplardan ayırt etmeniz ve böyle davranan sözde gazeteci gibi görünen kişiler ile de mesafenizi korumanızı bekliyoruz." dedi.