UŞAK
Giriş Tarihi : 23-07-2021 21:17   Güncelleme : 23-07-2021 21:17

Vali Funda Kocabıyık trafik uygulama noktalarını ziyaret etti

Vali Funda Kocabıyık, Arife günü İzmir-Ankara karayolu üzerinde bulunan polis ve jandarma kontrol noktalarını ziyaret ederek trafik denetimine katıldı, görevli personel ile vatandaşların Kurban Bayramlarını kutladı.

Vali Funda Kocabıyık trafik uygulama noktalarını ziyaret etti

Vali Funda Kocabıyık, ilk olarak İzmir-Ankara kara yollu Uşak Şeker Fabrikası karşısındaki polis kontrol noktasına gitti. Burada denetimlerle ilgili bilgi alan Vali Funda Kocabıyık, daha sonra denetime katılarak sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Funda Kocabıyık denetimlerin Kurban Bayramı süresince devam edeceğini ifade ederek hem vatandaşların hem de denetim noktasında görevli polislerin bayramlarını kutladı. 

Polis kontrol noktasının ardından, Jandarma kontrol noktasına geçen Vali Funda Kocabıyık burada İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kılıç'tan yapılan denetim çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Kontrol için durdurulan sürücülerle sohbet eden Vali Funda Kocabıyık özellikle emniyet kemeri, cep telefonu ve hız limiti konularında uyarılarda bulundu. 

Vali Funda Kocabıyık, özverili çalışmalarından dolayı kontrol noktasında görev alan Jandarma personeline teşekkür ederek, kurban bayramlarını kutladı.