UŞAK
Giriş Tarihi : 11-04-2022 08:23   Güncelleme : 11-04-2022 14:16

10 Nisan Polis haftasını Uşak il Emniyet Müdürlüğü çeşitli etkinliklerle kutladı

Pandemi süreci çerçevesinde yaklaşık  2 senedir kutlanamayan Polis haftası etkinlikleri 10 Nisan Polis haftası 05 nisan Salı günü  Uşak İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde  Mehteran takımı, Belediye kent orkestrası Öğretmen ve öğrencilerden oluşan müzik grubu konseri, Atatürk’ün sevdiği harman dalı  ve Uşak’ın yöresel oyunu  islam oğlu folklar ekibiyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. 

10 Nisan Polis haftasını Uşak il Emniyet Müdürlüğü çeşitli etkinliklerle kutladı

Etkinlikle ilgili açılış konuşması yapan Emniyet Müdürü Mesut Gezer, bizleri bu anlamlı günde yalnız bırakmayan siz  değerli Uşak halkına ve basın kuruluşlarının kıymetli  gazetecilerine teşekkür ediyorum.Polis teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümünde biz arkadaşlarımız la beraber heyecanlıyız.Çünkü bu güzel günümüzü sizlerle beraber kutluyoruz. Devletimiz payidar olsun,milletimiz bahtiyar olsun teşkilatımız her zaman devletimizin milletimizin  hizmetindedir. Tekrardan sağ olun varolun bizleri yalnız bırakmadığınız için.Ayrıca  etkinliğimiz Perşembe gününe kadar burada devam edecektir dedi.

Etkinlikler çerçevesinde Cuma günü Şehitlik ziyareti, Yücetepe camisinde Mevlüt programı yapılırken;Pazar günü ise; Şehitler Meydanına  çelenk koyma  (Kades,Uyuma,Kırmızı düdük)ve vatandaşlara bilgilendirme broşürleri dağıtılarak kutlandı. Minikler için Trafik şube Müdürlüğünce trafik kurallarına dikkat çekmek için  şapka, düdük ve kimlik kartı verildi.