UŞAK
Giriş Tarihi : 07-09-2021 11:38   Güncelleme : 07-09-2021 11:38

Vali Kocabıyık yeni eğitim sezonun ilk gününde Aydın Turan Okulu'nu ziyaret

Vali Funda Kocabıyık 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk gününde Aydın Turan İlkokulunu ziyaret etti. Okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Vali Funda Kocabıyık, öğrencilerle sohbet ederek ilk gün heyecanlarını paylaştı.

Vali Kocabıyık yeni eğitim sezonun ilk gününde Aydın Turan Okulu'nu ziyaret

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, öğrencilere yaptığı konuşmada okullarına kavuşmalarının heyecanına değindi. Kocabıyık, "Uzun zamandır hasretini çektiğiniz okullarınıza kavuşuyorsunuz. Heyecanınıza ve coşkunuza yürekten katılıyorum. Okullarınızda alınan tedbirlere uyacağınıza olan inancımla hepinize sağlık ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.” dedi.

UŞAK'TA 60 BİN 81 ÖĞRENCİ YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLADI

Uşak'ta toplamda 60 bin 81 öğrencinin yüz yüze eğitime başladığını belirten Vali Funda Kocabıyık sözlerini, “Değerli Öğretmenlerimiz ve Kıymetli Velilerimiz,  Okullarımızda çocuklarımızın sağlığını korumaya yönelik her türlü tedbir alınmıştır. Salgınla mücadele kapsamında yüz yüze eğitim uygulamalarının sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için öğrencilerimizin, maske, mesafe ve temizlik kuralları başta olmak üzere alınan tüm tedbirlere titizlikle riayet etmeleri noktasında rehberlik etmenizi ve rol model olmanızı sizlerden istirham ediyorum. 

"HUZUR VE BAŞARILAR DİLİYORUM"

2021 – 2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın ülkemize, milletimize, Uşak’ımıza ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor; değerli öğretmenlerimize, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize ve siz kıymetli hemşehrilerimize sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.” diye sonlandırdı.

Vali Funda Kocabıyık, değerlendirmesinin ardından okul idarecileri ve öğretmenleriyle bir araya gelerek okullarımızdaki koronavirüs tedbirlerine yönelik değerlendirmede bulunup uzun süre sohbet etti.